Gamboç (Elbise Kılıfı)

Takım elbiselerin vazgeçilmez ambalajı olan elbise kılıfı, aynı zamanda gamboç adıyla da bilinmektedir. Takım elbiseler seyahat esnasında bavullarda taşınamadığı için takım elbise kılıflarının önemi son derece yüksektir. Takım elbise kılıfında yani gamboç ile taşınan elbiselerin ütüsü bozulmaz, kullanılan kumaşın hava alabilen yapısı sayesinde elbisenizde nem ve rutubet kaynaklı kötü koku oluşmaz.

Elbisenizi, elbise kılıfı ile taşıyarak kirden, tozdan ve elbisenin başına gelebilecek kötü durumlardan koruyabilirsiniz. Elbise kılıflarının sırt ve göğüs bölgelerine uygulanan baskı çalışması ile de aynı zamanda uzun ömürlü, kalıcı bir reklam sağlamış olacaksınız. Gamboç Fiyatları: Gamboç fiyatları kullanılan kumaş ve aksesuara göre değişikli gösterir. Gamboç nereden alınır: Gamboç üretici sayısı çok fazladır.

Gamboç alacağınız zaman üretim tecrübesine referanslara dikkat edilmelidir. Gamboç kumaşı: Gamboç kumaşında non woven tercih edilir. Çoğunlukla ” mucize kumaş ” veya “Tekstilin üçüncü boyutu ” olarak adlandırılır. Nonwoven kumaş, özel teknolojisi sayesinde, sıvı itici, esnek, sağlam, yanmayı geciktirici ve antibakteriyel olma özelliği taşır. Hava alabilen yapısı sayesinde ambalajını yaptığınız üründe nem, rutubet kaynaklı kötü kokuların oluşmasını engeller.

Anahtar Kelimeler: Gamboç fiyatları, Gamboç nerede satılır, Gamboç satın al, Gelinlik gamboç fiyatları, Gamboç nereden alınır, Gamboç kumaşı, abiye hurç, takım elbise kılıfı, gamboç hurç, perde hurcu, elbise hurç, seçim promosyonları, tela çanta, gelinlik kılıfı, şeffaf gelinlik kılıfı, gelinlik hurcu, şeffaf elbise kılıfı, sedye örtüsü, sedye örtüsü satın al, promosyon çanta, elbise kılıfı